Austroflamm – riešenie pre nízkoenergetické stavby

0
66

Klasické krbové kachle sú ideálnou voľbou predovšetkým do nezateplených chalúp či chát. Avšak, moderné nízkoenergetické stavby vyžadujú kachle, ktoré nedisponujú zrovna tým najvyšším výkonom. Existuje cenovo prijateľné riešenie, ktoré je vhodné i do nízkoenergetických stavieb?

V prípade nízkoenergetických domov treba byť na pozore!

V dnešnej dobe nájdeme drvivú väčšinu stavieb ako nízkoenergetické, ba dokonca pasívne. Ak by ste do takýchto objektov nainštalovali kachle, ktoré sú bežne dostupné, priestory by sa veľmi rýchlo vykúrili, čo by v žiadnom prípade neprispievalo k efektívnemu ohrevu. Niektorí ľudia siahajú po tepelnom čerpadle, no akonáhle vypadne elektrina, vykurovanie nefunguje. A skúste si to predstaviť v zimnom období, kedy teploty siahajú pod bod mrazu. Našťastie, kachle Austroflamm dokážu miestnosť rýchlo zohriať a následne teplo udržať bez ďalšieho prikladania,. Ak ste aj vy zástancom akumulovaného tepla, ktoré je prospešné pre ľudské zdravie a zároveň nízkonakladové, rovnomerné odovzdávanie tepla za využitia kachlí Austroflamm je pre vás tou pravou voľbou.

Vyrobené v súlade s prísnymi technickými normami

Krbové kachle sú vyrobené podľa prísnych technických noriem a predpisov, vďaka čomu je zabezpečená vysoká účinnosť a zároveň nízka hodnota produkcie emisií pri spaľovaní. Ak si zakladáte na zdravom životnom prostredí a nie je vám ľahostajné, overené krbové kachle vám poskytnú nielen tieto, ale i mnohé ďalšie výhody. Odovzdávanie tepla viac ako 12 hodín, dokonalá akumulácia tepla či nadčasový dizajn sú ďalšie prednosti, ktoré splnia očakávania i náročných klientov.

Nadčasový dizajn

Súčasťou dnešných stavieb sú krby, a práve preto by mal váš nízkoenergetický dom disponovať multifunkčnými kachľami s ideálnym vykurovacím výkonom. Nadčasový dizajn v podobe veľkého presklenia a úžasného pohľadu na iskričky plameňa vás privedú na úplne iné myšlienky! Tak prečo to nevyskúšať?