Charnwood, anglický štýl tepla vášho domova

0
8

Ak práve zariaďujete dom či byt, určite premýšľate nad tým, v akom štýle bude vaša nová domácnosť. Či zvoliť skôr strohé, minimalistické prvky, alebo radšej niečo tradičnejšie. Aktuálne sa čoraz väčšej obľube teší anglický štýl bývania. Na pohľad síce pôsobí formálne, ale vo svojej podstate je uvoľnený a svojský, predovšetkým doplnky, ktoré hrajú originalitou a rozmanitými farbami.

Tradícia verzus útulnosť

Milovníci anglického štýlu, pozor! Vedeli ste, že anglický štýl, ako ho poznáme dnes, vychádza z dvoch historických štýlov? A to z viktoriánskeho, ktorý je typický sviežimi a energetickými prvkami. Práve tie dodávajú interiéru eleganciu, ktorá je pre anglický štýl príznačná.

A tiež z anglického vidieckeho štýlu, ktorý je zasa plný farebných kombinácií červenej, hnedej, ale i jesenných odtieňov, a to ako na doplnkoch, tak i na samotnom nábytku a ostatnom zariadení, kachle nevynímajúc. Pozadie však vždy tvoria nerušivé neutrálne tóny a odtiene doplnené belasou či jemnou zelenou na doplnkoch.

Charnwood – anglická kvalita v kombinácii s originalitou

Čo je však skutočne potešujúcou správou, je možnosť doladiť si k anglicky pôsobiacej domácnosti aj všetko ostatné. Dôkazom sú krby a kachle s jedinečným a nezameniteľným vidieckym dizajnom. Navonok síce klasické, až staro pôsobiace, ale s o to dômyselnejšími detailami a najmodernejšími vychytávkami. Ničím výnimočným nie je odnímateľná rukoväť na dvierkach aj jednoduché ovládanie prívodu vzduchu.

Čerešničkou na krásnych kachliach vo vašej anglicky ladenej domácnosti je možnosť zvoliť si nádherný odtieň farby kachlí Charnwood, ktorá len dotvorí celkový dojem vidieckej elegancie starého Anglicka.